Over Legan Nails

Wim De BodtWelkom bij Legan Nails

Wim De Bodt is reeds jarenlang werkzaam in de kunstnagelsector.  Achter de schermen groeide hij mee met bekende groothandels en leerde hij werken met de grote merken.  Lesgeven, productcreatie en zelf nagelzetten werd een dagelijks plezier.

In 2006 maakte hij zijn droom waar en startte hij zijn eigen zaak : Legan Nails

Ons doel : Kwaliteit aan een correcte prijs

Na een mooie start als verdeler van het merk Nail Creation kwamen de merken Christrio en IBD erbij.

Toch misten wij die producten die 100% perfect aansloten aan onze eisen.  De eigen ‘Legan Nails’ productlijn werd opgestart. Een snelgroeiende reeks UV-gels, reinigers, cleansers maar ook vijlen en toestellen zoals frezen en UV lampen.  Dit alles aan absolute voordeelprijzen. 

We blijven wel degelijk de kwaliteitsproducten van Nail Creation, IB en Christrio verdelen.  We dringen ons eigen merk dus niet op.

Legan Nails blijft groeien. Onze volledige gelijkvloersverdieping is volgepropt met alles wat een professionele nagelstyliste nodig heeft.  Van maandag tot vrijdag is elke nagelstyliste van harte welkom om rustig te komen shoppen en advies te vragen.  Op maandag zelfs tot 20.00h

Dankzij onze zeer uitgebreide webshop kan U trouwens ons hele gamma online bekijken en bestellen.

De ervaring van Wim als lesgever en zijn unieke manier waarop hij iets uitlegt maken de lessen zeer populair.  Vele cursisten behaalden hun diploma en hebben succes als zelfstandige in hoofd- of bijberoep.   Elk probleem wordt persoonlijk aangepakt en verholpen.  Een kwaliteitsopleiding in een gezellige sfeer.  Aangenaam les volgen : Ja, het kan!

Legan Nails is een droom die werkelijkheid wordt – zeker voor ons – hopelijk ook voor U!

VAN HARTE WELKOM!